Příběh Sweet Dog - kvalita, originalita a láska ke psům

Vítejte na našem blogu! Dnes bychom se s vámi rádi podělili o příběh naší značky Sweet Dog a jak jsme se stali tím, čím jsme dnes. Jsem velký milovník psů a pejskařství je mou vášní už od dětství. Když jsem se rozhodla pořídit si svého vlastního psa, začala jsem hledat obojky, vodítka a další doplňky pro něj. Bohužel jsem zjistila, že kvalita mnoha produktů na trhu je nedostatečná a neodpovídá mé představě o tom, co by měl mít můj pes.

Tak vznikl nápad založit vlastní značku pro výrobu obojků a vodítek, které si vyrábíme sami na západě České Republiky. Naše hlavní poselství je nabídnout ostatním pejskařům nejen kvalitu, ale i originalitu a dostatek informací o tom, v čem jsme my lepší než konkurence.

Naše produkty zahrnují především obojky, vodítka, postroje a další stylový sortiment pro psy a pejskaře. Zaměřujeme se především na materiály jako softshell a BioThane®, které jsou odolné, snadno udržitelné a zároveň pohodlné pro naše čtyřnohé miláčky.

Výrobu našich látkových produktů má na starosti naše švadlenka Janička, která s láskou a precizností šije každý kousek. Ostatní sortiment vyrábím já sama, abych měla jistotu, že každý kus je dokonalý a splňuje naše náročné standardy.

Možná se ptáte, proč název Sweet Dog? Důvodem je moje vlastní kříženka pitbull teriéra jménem Jessie. Je to nejsladší stvoření na světě a slovo "sweet" ji naprosto vystihuje. Proto je také vyobrazena v našem logu, aby tu jednou po ní něco zůstalo už navěky.

Na závěr bychom vám chtěli poděkovat za váš zájem o naši značku a těšíme se na spolupráci s vámi. Věříme, že společně můžeme udělat svět pejskařů lepším a šťastnějším místem pro naše milované psy.

Děkujeme, že jste si přečetli náš příběh a doufáme, že vám naše produkty přinesou radost a spokojenost. Sledujte náš blog pro další novinky, tipy a rady pro pejskaře.

S láskou,

Tým Sweet Dog

Zpět do obchodu