Nejčastější dotazy

Veškeré potřebné materiály máme skladem, avšak finální produkt vyrábíme individuálně a s láskou pro každého zákazníka.
Do výroby se pustíme ihned po obdržení platby za Vaši objednávku a poté obratem hotové zboží odesíláme.
Při větším objemu objednávek se může doba dodání mírně prodloužit, v takovém případě Vám zboží odešleme nejpozději do 14 dnů od přijetí platby.

 

Naše zboží lze objednat jak z České Republiky, tak ze Slovenska.
Objednat z jiné země je možné jen po předchozí domluvě. Kontaktujte nás prosím na e-mailu: info@sweetdog.cz

Litujeme, na dobírku není možné zboží objednat.
Objednávku je nutné zaplatit předem formou převodu, platby kartou on-line, nebo přes Apple Pay.

Zaměřujeme se na výrobu především z originálního 100% voděodolného BioThane® vyrobeného v USA a také rádi využíváme příjemný softshell s TPU membránou, která odpuzuje vodu a zabraňuje usazování nečistot. Tyto látkové obojky mají originální vzory navržené naší grafičkou Domčou, která pro nás připravuje grafické podklady pro vlastní tisk, proto si můžete být jistí, že tyto vzory nikde jinde nenajdete.

Ano softshellové produkty je možné prát v pračce, ale pojí se s tím určitá pravidla. Produkty doporučujeme prát maximálně na 30°C bez použití aviváže.
Nezapomeňte obojky i vodítka vložit do ochranného obalu, abyste kovovými komponenty neponičili buben pračky, nebo kování samotné.
Pro delší životnost produktů doporučujeme se pračce spíše vyhnout a raději šetrně oprat v ruce a nechat přirozeně uschnout mimo přímé slunce.
Materiál BioThane® však stačí otřít vlhkým hadříkem a není nutné jej vystavovat nešetrnému prání.

Naše výrobky jsou vhodné pro každého bez ohledu na plemeno a velikost pejska. Najdete u nás všechny nejprodávanější velikosti. Pokud si nevíte rady s výběrem, tak se nebojte nás kdykoli kontaktovat, moc rádi Vám pomůžeme s výběrem velikosti, barev, nebo jak správně změřit Vašeho pejska.

Pokud jste udělali chybu v objednávce, něco Vám v ní chybí, nebo ji chcete jen stornovat, tak se na nás můžete kdykoli obrátit formou e-mailu, nebo na našich sociálních  a my sjednáme obratem nápravu.

Ano, jakékoliv zboží zakoupené přes e-shop můžete vrátit ve 14 denní zákonné lhůtě od převzetí Vaší zásilky. Vrácené zboží nesmí být poškozené a nesmí jevit známky používání. Vybrali jste špatnou velikost, nebo byste nakonec chtěli jiný vzor? V takovém případě Vám zboží rádi vyměníme, ale v obou případech hradí poštovné spojené s návratem kupující.
Upozornění: Možnost vrácení se nevztahuje na produkty upravené, nebo vyrobené na míru dle Vašich specifikací.
Kam zboží vrátit se dočtete zde.

Děláme vše pro to, aby k takovým situacím vůbec nedocházelo. Pokud by taková nepříjemnost někdy nastala, tak se na nás neváhejte neprodleně obrátit, abychom vše dali do pořádku k Vaší maximální spokojenosti.

Zpět do obchodu