BioThane® obojky pro psy

Vítejte v naší kategorii BioThane® obojků, kde naleznete široký výběr odolných a stylových obojků pro vaše čtyřnohé miláčky. BioThane® je revoluční materiál patentovaný v USA, který kombinuje výhody klasického koženého obojku s moderními technologiemi a praktičností.

Výhody obojků z originálního BioThane® materiálu:

  • Bezpečnost: Díky pevnosti materiálu a nosnosti kování jsou obojky vhodné i pro zatížení při psích sportech.
  • Vhodné pro všechna plemena: Nabízíme několik šířek popruhu a díky tomu můžeme každý obojek vyrobit na míru pro vašeho pejska.
  • Široká škála barev: Máme skladem 16 barev, které mezi sebou můžete kombinovat a díky tomu máte 256 možností jak se sladit se svým psím parťákem.
  • Údržba: Díky snadnému čistění pouhou vodou a UV ochraně, zůstanou obojky jako nové a barvy nikdy nevyblednou.
  • Voděodolnost: Tento materiál je 100% voděodolný, díky tomu se v něm netvoří bakterie, nebo plísně a je tak skvělou volbou pro psy s alergiemi.

Prozkoumejte naši nabídku BioThane® obojků pro psy a vyberte si ten pravý pro vašeho čtyřnohého kamaráda!

 

17 položek celkem

Obojky pro psy slouží především k identifikaci, kontrole a bezpečnosti vašeho psa při venčení nebo tréninku. Používání obojku je důležité, protože vám umožňuje udržet psa na vodítku a zamezit nekontrolovanému chování, které by mohlo vést k nebezpečným situacím nebo konfliktům s ostatními psy či lidmi v náročných prostředích.

Užijte si společné procházky s praktickým, odolným a stylovým obojkem z BioThane® materiálu, který u nás snadno sladíte i s BioThane® vodítky, nebo softshellovými plně nastavitelnými postroji pro kompletní a harmonický vzhled.

Zpět do obchodu