Couračka BioThane® 2 cm

Krátké vodítko, neboli "couračka" v délce 40 cm je skvělým pomocníkem při výcviku vašeho pejska. Nejčastěji nachází využití při sportovních obranách, ale využijete ji i k tréninku poslušnosti.

  • velmi lehká
  • příjemná do ruky
  • 100% voděodolná

Potřebujete jinou délku? Stačí napsat požadovanou délku do poznámky u objednávky.

BARVA VODÍTKA
BARVA KOVÁNÍ
Skladem
Kód: 355
Značka: Sweet Dog
249 Kč
Kategorie: BioThane® vodítka
Couračka, krátké vodítko pro výcvik
16 barev

POPIS PRODUKTU

Couračku stačí připnout za obojek, nebo postroj a pes se s ní může volně pohybovat, aniž by mu překážela v pohybu. V případě potřeby ji tak máte ihned po ruce, pokud si potřebujete pejska přidržet u nohy, nebo lépe korigovat jeho chování při výcviku.

  • délka: 40 cm včetně karabiny
  • šířka: 19 mm
  • popruh: BioThane®
  • kování: ocel / mosaz

 
BIOTHANE® MATERIÁL

Jedná se o revoluční materiál patentovaný v USA, který má nevídanou nosnost v tahu a při šířce 19 mm zvládne až 340 kg zátěž. Popruh je 100% voděodolný, díky tomu nikdy nezapáchá a netvoří se v něm bakterie a plísně. Svým vzhledem připomíná pravou kůži, ale díky vlastnostem dostává psí sortiment na jinou úroveň, co se týká životnosti a údržby, ke které vám stačí pouze mokrý hadřík.

 
VÝROBA NA MÍRU

Všechny produkty z kategorie BioThane® jsou ručně vyrobené dle vašich specifikací a proto se doba dodání může protáhnout až na 14 dní podle aktuálního množství objednávek. Jakékoliv produkty vyrobené na míru nelze vyměnit, ani vrátit, proto si jejich pořízení pečlivě rozmyslete a nebojte se nám napsat o pomoct s výběrem správné velikosti, nebo barevné kombinace. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu