Multifunkční komplet 5v1 BioThane® 2 cm

Multifunkční set z voděodolného BioThane materiálu, pro ty nejnáročnější pejskaře, kteří z něho vytěží maximum!
Navíc k setu získáte zdarma klasický obojek v šířce 2,5 cm. Díky tomuto setu ušetříte 2.000 Kč, které byste jinak dali navíc za všechny produkty zvlášť.

  • krátká ručka
  • klasické vodítko
  • přepínací vodítko
  • extra dlouhé vodítko
  • samostatná část kolem hrudi

Upozornění: produkt je vyroben na míru dle vašich specifikací a není možné jej vrátit, doba dodání 5-15 pracovních dní

HLAVNÍ BARVA
VEDLEJŠÍ BARVA
BARVA KOVÁNÍ
PŘESNÝ OBVOD KRKU
Skladem
Kód: 580
Značka: Sweet Dog
2 200 Kč
Kategorie: BioThane® vodítka
voděodolné multifunkční vodítko
+ obojek ZDARMA

Taháte s sebou na procházky plný batoh věcí, protože během venčení potřebujete využít hned několik produktů? Nebo si prostě zvolíte na procházku jeden typ vodítka a po cestě si zoufáte, že jste dnes zvolili špatně? Tak tomu je s tímto multifunkčním setem konec!

Pojďme spolu vyrazit na delší procházku.

Samostatný díl nastavte dle svých potřeb a dějte si jej kolem hrudi, nebo třeba pasu. Pejskovi nasaďte obojek a připněte klasické kratší vodítko s pohodlnou ručkou na konci a můžete vyrazit do města. Po cestě vás určitě potkají situace, kde je třeba pejska přidržet v co největší blízkosti, tak jej pohodlně chytněte za ručku, která se nachází kousek od obojku na stejném vodítku. Už žádné omotávání vodítka kolem ruky, nebo spálené ruce, protože vám vodítko proklouzlo.

Nejnáročnější městskou část máte za sebou, ale stále musíte mít pejska na vodítku a chcete mít volné ruce? Z klasického vodítka rozepněte ručku a karabinu připněte k části kolem hrudníku. Volné ruce využijte například k prokmení pejska, za to, že se u vás krásně drží a netahá.
Chcete pejskovi dopřát větší prostor? Vrchní část sundejte z hrudi a vytvoříte tak delší přepínací vodítko.

Došli jste na louku, nebo do lesa, ale váš pejsek zatím nemá dostatečný výcvik, aby byl na volno? Vrchní díl povolte na maximum, odepněte jednu část a na konci najdete další očko pro vytvoření ručky. Vytvoříte tak kratší stopovačku, díky které bude mít pejsek dostatek volnosti, vy můžete být v klidu, že je pejsek zabezpečen a v průběhu procházky můžete trénovat přivolání, nebo jiné povely a triky, díky kterým budete budovat pevnější vazbu mezi vámi a vaším parťákem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu